+420 778 768 863 info@yoga-motion.cz            

O produktech 

Naším produktem jsou prémiové podložky vhodné pro různé druhy jógy (vynikající zejména pro Bikram a hot jógu), pilates, protahovací cvičení, ale také dětské hry, meditaci a dekoraci. Prémiové jsou především díky kombinaci použitých materiálů – stabilní spodní vrstvě z přírodního kaučuku a hebkému povrchu z mikrovlákna s uměleckým designem. 

Kolekce

Kolekce byla záměrně navržena a sestavena tak, jak ji vidíte na titulní stránce e-shopu. Podstatou struktury kolekce jsou dvě složky – barvy a motivy. Je prokázáno, že barvy bezprostředně působí na člověka a podporují určité pocity. Taktéž motivy/vzory mají podobný účinek. Kombinací určité barvy a vzoru je tak možné zprostředkovat duševní náladu (energetickou vibraci), která podstatně a bezprostředně ovlivňuje náš život.

Naším záměrem bylo vytvořit pestrou a harmonickou kolekci, kde každá podložka bude díky kombinaci barev a motivu vyzařovat svoji specifickou energii. Věřím, že díky spolupráci s designérkou a výtvarnou umělkyní, paní Kamilou Rízovou, byl tento záměr naplněn.

http://www.kamila-rizova.cz/ 

Kolekci plánujeme nadále rozvíjet a doplňovat, budeme velmi rádi za Vaše případné náměty a inspiraci. 

Milan Baďura
Jednatel, Yoga-Motion s.r.o.